Kuchnia

Śniadania i obiadokolacje

Gości rozpoczynających dzień od śniadania w Czarze Podlasia, zapraszamy do Sali restauracyjnej w godz. 8:30-10:30*. Śniadania podajemy w formie gorącego i zimnego bufetu, np. jajecznicę, kiełbaski na gorąco, tosty z szynką i serem, jajka na twardo, półmiski wędlin i serów, świeże i marynowane warzywa, pieczywo, dżem, twarożek, naturalny miód, mleko, płatki śniadaniowe, słodkie placuszki. Gorąca kawa i wybór herbat czekają na Gości przy stole kawowym.

Na obiadokolacje zapraszamy w godz. 17:30- 19:00*. Każdego dnia serwujemy coś innego. Staramy się, aby kompozycja 3 dań (zupa, danie główne, deser) była zdrowa, urozmaicona i znajdowały się w niej potrawy regionalne. Przygotowujemy je ze świeżych produktów, używamy jajek od wiejskich kur, mleka prosto od krowy, w miarę dostępności sezonowych warzyw i owoców. Dania serwowane są z sokiem 100% lub kompotem oraz kawą i herbatą. Gorące napoje są przygotowywane samodzielnie przez gości przy stole kawowym, natomiast dania są podawane przez obsługę. 

*Prosimy o składanie zamówień na śniadania dzień wcześniej, natomiast na obiadokolacje do godz. 12:00. W miarę potrzeb, po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość przesunięcia godziny posiłku.

Oferta przyjęć

W Czarze Podlasia pomagamy naszym Gościom zorganizować przyjęcia na wiele okazji. Obiady świąteczne, urodziny- niespodzianki a nawet oświadczyny miały tu już miejsce. Polecamy także przyjęcia bez okazji, aby cieszyć się wspólnym czasem i przebywaniem wśród niezmąconej natury. Jesteśmy elastyczni, staramy się, aby wachlarz naszych możliwości był szeroki i dopasowany do Państwa potrzeb. 

Agroturytyka Czar Podlasia